Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov
Bakaláři Absolventi Aktuální jídelníček​

POZVÁNKA

Zveme Vás, milí rodiče žáků 5. - 9. tříd, na Divadeltu. 

Na představení "Slyšíš mě!?" můžete přijít se svým dítětem nebo sami. Účast doporučujeme. Dozvíte se, jak jednat s dítětem v pubertě a určitě se pobavíte. Představení Divadelty bývají úžasná. Budeme v příjemném prostředí školní knihovny. Přihlášku a další informace najdete v Bakalářích, a kdo se nechcete zapsat do veřejné tabulky, napište (ludmilabeznoskova@zsstochov.cz), budete přihlášeni anonymně.

 S přihlášením neváhejte, lze to nejpozději 7.4.


Těšíme se na Vás!

pozvanka_na_predstaveni_pro_rodice_s_detmi_page-0001 pozvanka_na_predstaveni_pro_rodice_s_detmi_page-0002 

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov
ul. Jaroslava Šípka 387
STOCHOV 273 03
IČO: 70989613

Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.