Bakaláři Absolventi Aktuální jídelníček​

Děkujeme za BÁJEČNOU REPREZENTACI naší ZUŠ!!!!

Je báječné, když studium v ZUŠ začne být pro některé děti skutečnou náplní a svému oboru chtějí věnovat ještě víc, než "musí".

Už poněkolikáté se naše dvě houslistky - Adélka Čadilová a Chloe Denny - ze třídy Daniely Oerterové zúčastnily se svou paní učitelkou srpnové "Ševčíkovy akademie v Horažďovicích", kde naši školu parádně reprezentovaly nejen jako účastnice kurzu, ale také jako interpretky na festivalových koncertech.

Dokonce i jeden z našich novějších oborů "hra na fagot" už začíná sklízet své plody:-) V sobotu 9.10.2021 vyjela Viktorka Povolná se svou paní učitelkou Denisou Beňovskou na "Interpretační soutež Českého spolku dvouplátkových nástrojů" do Prahy, kde ve své kategorii obsadila krásné 4.místo.

Každý takový úspěch si zaslouží veliký obdiv a především PODĚKOVÁNÍ.

Držme palce do dalších uměleckých počinů nejen děvčatům, ale i všem kteří se během tohoto pololetí pilně chystají na soutěže, přehlídky, koncerty....

AŤ VÁM I NÁM UMĚNÍ PŘINÁSÍ STÁLE SPOKOJENÝ ÚSMĚV VE TVÁŘÍCH:-)

sevcikova_akademie_1_2 sevcikova_akademie_2_2 20211011_093645 20211011_093708